Sme špecialisti ...

... a vieme najlepšie, ako vašu studňu vyčistiť!

Čistením studní sa už nejaký ten piatok zaoberáme a spolu s inováciami, investíciami do nových technológií, kompletnou ponukou služieb a predovšetkým vďaka 100 % kvalite, ktorú vám poskytujeme, sme presvedčení, že sme tou najlepšou voľbou pre potreby vašej studne.

... ráčte sa sami presvedčiť.

 

25 rokov praxe, kvality a spokojnosti

Každý deň zúročujeme mnohoročné skúsenosti s čistením studní v kvalitne odvádzanej práci k spokojnosti našich stálych aj nových zákazníkov.

 

Pravidelné akčné ponuky

Snažíme sa naše služby cenovo sprístupniť každému, preto v priebehu celého roka organizujeme mnoho zľavových akcií. Sledujte náš web aj Facebook a ušetríte.

 

Odborná spôsobilosť

Osvedčením o odbornej spôsobilosti k čisteniu studní disponujú všetci naši zamestnanci, sú pravidelne školení a ovládajú normu STN 75 5115 - Studne individuálneho zásobovania vodou, ktorá sa k ich práci vzťahuje.

 

Na extrémy sme pripravení

Servisné vozidlá s profesionálnou technikou a niekoľkými výkonnými čerpadlami nám umožňujú s mrknutím oka vyčistiť aj nadmieru výdatné a hlboké studne. Do ťažko dostupných miest využívame vozidlá 4x4.

 

Bezpečnosť predovšetkým

Dodržujeme príslušné predpisy a normy. Používame techniku a OOPP pre čistenie studní určené. Do studne vstupujeme za pomoci horolezeckej techniky s dvojitým istením proti pádu.

 

Sme za rohom

Vďaka servisným strediskám v Bratislave, Trenčíne a Žiline čistíme studne na celom území západného Slovenska. Podľa predchádzajúcej  dohody môžeme zacestovať aj do vzdialenejších lokalít.

 

Máte nás pod kontrolou

Kvalitou nami odvedenej práce sme si maximálne istí. Preto vám ju radi ukážeme, aby ste si tím mohli byť istí aj vy. Pri čistení používame kamery - v HD rozlíšení uvidíte rozdiel pred čistením a po vyčistení → náš YouTube kanál.

 

Video z čistenia

Videozáznam pred čistením a po ňom vám zašleme emailom. Dostanete vysoko kvalitný obrazový materiál vhodný k archivácii so všetkými dôležitými informáciami o stave vašej studne.

 

Kompletný servis

Vieme ako veľmi je pre správnu funkciu studne dôležitý jej bezchybný stavebno-technický stavVašu studňu celkovo zrevidujeme, navrhneme prípadné opatrenia a s vaším súhlasom ju dáme do poriadku.

 

Sme pružní a snažíme sa vyhovieť

Objednávky vybavujeme bez zbytočného odkladu, spravidla do 14–28 dní. Vieme, že niekedy sú situácie, ktoré neznesú odklad, preto sa nebojte povedať, že to ponáhľa - urgentné zákazky riešime prednostne.

... zaujíma vás ešte niečo?

  

Vyplnením a odoslaním tohto formulára nám udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov (NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679), ktoré budú použité na účely jednorazového vybavenia dopytu alebo zodpovedanie zaslanej otázky. Prevádzkovateľ internetového portálu StudnaNaKluc.sk je jediným vlastníkom informácií získaných na tomto serveri.